نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
انتخاب تيتر مناسب
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :hibord
تاريخ: 1397/8/12  ساعت: ۰۸

به شما قول مي دهم اگر از روشي كه در اين مقاله به شما خواهم گفت استفاده كنيد و با انتخاب تيتر مناسب بنويسيد مي توانيد تا يك سال آينده بيش از ۱۰۰۰ بازديد از سايت گوگل به آمار خودتان اضافه كنيد.

طبق آمار امروزه ۸۰% از افراد فقط تيتر مقاله را مي خوانند و فقط ۲۰% از افراد علاوه بر تيتر ، متن را نيز مي خوانند. پس ميزان اهميت انتخاب تيتر مناسب در توليدات محتوايي چندين برابر اهميت توليد يك متن خوب براي محتوا مي باشد، يكي از مهمترين عواملي كه باعث مي شود كه كاربران يه مقاله را به صورت كامل بخوانند انتخاب تيتر جذاب و مفهومي است. پس حال مي دانيم كه يكي از مهمترين عنصر هاي كليدي در توليدات محتوايي انتخاب يك تيتر جذاب و مناسب است .

اجازه بدهيد از اين جا شروع كنم. وقتي در مورد سئو و بهينه سازي سايت صحبت مي كنيم در اولين گام به كلمات كليدي توجه مي كنيم و اگر حرفه اي باشيم كار را با ابزار Google keyword planner آغاز مي كنيم.

در گذشته اعتقاد من اين بود كه بايد مطابق اين ابزار محتوا نويسي را انجام دهيم و هنوز هم اين كار را انجام مي دهم. ولي به نظر من در صورتي كه با الگوريتم جديد گوگل مي خواهيد نتيجه بگيريد بايد مطابق جستجوي كاربر عنوان خودتان را انتخاب كنيد.

همان طور كه مي دانيد يكي از مهمترين بخش هاي سئو داخلي صفحه انتخاب عنوان مناسب است. اگر عنوان مناسب نداشته باشيد نمي توانيد شانس خوبي براي داشتن رتبه خوب داشته باشيد.
بريم سر اصل مطلب اگر مي خواهيد براي مقالات خودتان ورودي خوبي از گوگل داشته باشيد بايد مطابق نياز و جستجوي كاربر بنويسيد و در اولين گام مي توانيد از خود سيستم جستجو گوگل كمك بگيريد.

اگر شركت ها به نكته اين مقاله توجه كنند به راحتي مي توانند با نوشتن محتواي جذاب و عنوان هاي حرفه اي ترافيك هدفمندي كه پول مي پردازند را به سايت خود هدايت كنند.
در گذشته هدف فقط نتايج keyword planner بود كه الان هم بسيار مهم است. اما اين ابزار كليدواژه هايي را نمايش مي دهد كه جستجوي بالايي دارند و در برخي از حوزه ها كار بر روي اين واژه ها در ابتداي كار بسيار سخت است ولي اگر شما مقاله اي بنويسيد كه كاربر به صورت محاوره جستجو مي كند و آن را در عنوان و محتواي مقاله استفاده كنيد به سرعت مي توانيد در عبارتي رتبه بگيريد كه كاربران ان را جستجو مي كنند.

:
برچسب‌ها:

[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ